Kapat

Vizyon ve Misyonumuz


VİZYON

Balıkesir’de ve tüm Türkiye’de otomotiv sektörünün öncü firması olarak ilerlemek önceliğimizdir. Sektörümüzdeki hizmet anlayışımızın sonucu olan kalite ve güvenilirlik Çanakçı Oto Market firmasını yansıtan en temel unsurdur. 

Emin adımlarla daha iyi bir yaşam kalitesine zemin oluşturmak firmamızın bir diğer önemli hususlarındadır. Hızla büyüyen, ilk tercih edilen, saygın, global bir firma olma yolunda adım adım ilerlemekteyiz.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti firmamız için önemli bir unsurdur. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımızla birlikte müşterimize kolay ulaşım imkanı sağlamaktır. Güvenilir olmak ise sağlamış olduğumuz hizmetin karşılığıdır. Satış ve satış sonrasında daima saygınlığımızı korumak karşılıklı değerlerimizi en şekilde temsil etmektir.

Özveri, emek, başarma azmi ve çevreye saygılı çalışma anlayışımızdır

DEĞERLER

İnsana değer vermek, girişimcilik ve yenilikçilik, sürdürebilirliğimizi korumak, temel yapı taşımızı oluşturmaktadır. Finansal ve toplumsal sorumluluk, dürüstlük başarımızın arka planıdır. İş Sağlığı ve güvenliği, Yeşile Saygı, Alan Eğitimleri, Ar&Ge olmak üzere değerlerimiz kapsamında sizlerle daha iyi bir geleceğe…

 

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL